Menu
Your Cart

860576 Prestolite alternator IVECO 28V 55A FIAT MARELLI EXCHANGE 943357801 MARELLI EXCHANGE MAR909 IVECO 98419031 FD 20 IVECO 19042/P Turbo Star/19048 IVECO EuroCargo IVECO EuroTech MP

860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT 	MARELLI EXCHANGE	943357801	  MARELLI EXCHANGE	MAR909     IVECO	98419031 	FD 20 IVECO	19042/P Turbo Star/19048	IVECO	EuroCargo  IVECO	EuroTech MP
860576 Prestolite alternator IVECO 28V 55A FIAT MARELLI EXCHANGE 943357801 MARELLI EXCHANGE MAR909 IVECO 98419031 FD 20 IVECO 19042/P Turbo Star/19048 IVECO EuroCargo IVECO EuroTech MP
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
  • Διαθεσιμότητα: Άμεσα Διαθέσιμο
  • Κωδικός: 860576 Prestolite alternator

IVECO 28V 55A 860576 Prestolite alternator  IVECO 28V 55A FIAT FD 20 IVECO 19042/P Turbo Star/19048 IVECO EuroCargo  IVECO EuroTech MP  Cross Reference Numbers

Company Part number Comment
BOSCH 0120469010  
BOSCH 0120469022  
BOSCH 0120469023  
BOSCH 0120469026  
BOSCH 0120469027  
BOSCH 0120469031  
BOSCH 0120469048  
BOSCH 0120469113  
BOSCH 0120469978  
BOSCH 0120469999  
BOSCH EXCHANGE 0986039130  
BOSCH EXCHANGE BX3913  
BOWERS BAO3286  
CARWOOD A7232  
DELCO REMY 19025106  
DELCO REMY DRA9130  
DRI DK 518108554  
ELEKTRO DIESEL 939130  
FLEX-EX 482989  
FLEX-EX 483674  
FORD 94VB10300AA  
FORD 94VB10300BA  
FP&S CV10603001  
HC PARTS CA1336IR  
HELLA 8EL737518001  
IVECO 98418362  
IVECO 98419031  
IVECO 98419032  
IVECO 98419033  
IVECO 98419034  
IVECO 98424450  
IVECO 98465401  
IVECO 98479517  
IVECO 99461190  
LEYLAND AUTO A337  
LUCAS EXCHANGE LRB310  
MARELLI EXCHANGE 943357801  
MARELLI EXCHANGE MAR909  
PARIS RHONE A14N185  
TEREX X0141540  
TEREX Z0141541  
TORINO AUTORICAMBI 040108